Toyota Hilux viti 2002, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kondicioner; ; Goma michelin; ; Me dogan gati per targa Lezhë
SEAT LEON 2.0 NAFT AUTOMAT DSG SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 FULL OPSION NE SUPER GJENDJE PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0694470000 SI DHE UATCAP 0663009009 Lezhë
Golf 4 Benzine 1.4 shume ekonomik me dokumenta dhe sherbime te kryera Lezhë
Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
Lancia Musa; 1.4 benzine; Viti 2004; Kambio automatike; Km 80.000; Tavan panoramik; Sensor parkingu; Xhama te zinj origjinal Lezhë
E shitur
Modeli: Hilux 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.