BMW Seria 6 viti 2005, E bardhë, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes BMW 520. Seria 5 me motorr 200. Viti i prodhit 2008. E targuar me targa shqiptare ne tetor te 2018. Te gjitha sherbimet makina i ka kryer Belgj. Ka 3 celsat e vet origjin. Eshte ne gjendj. Lezhë
Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet BMW me te gjitha letrat 3000 benxine ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi look si brenda dhe jashte te vitit 2007 cmimi 11500 euro i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.