Mercedes-Benz C-class viti 1995, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ml 320 CDI; Nafte (2987c) Viti 2006; Km 290.000; Kambio automat; Xhama te zinj origjinal; Disje 19 AMG; 4 goma 100% te reja; Ne gjendje shume te mire; Letra te sapoprera per 1 vit Lezhë
shitet mercedes benz; S-450; Nafte; sedilet me ngrojne dhe masazh; vitit 2011; ne supergjendje; me te gjitha dokunentat e prera; mundesi nderrimi Lezhë
Shitet; S550 lungo; Viti 2005; Km 200.000; Kambio automatike 7G; Disqe 20 AMG; ; Marmita me zhume amg; Tapiceri kafe e paster; Me sedilje me ngrohje dhe ftohje; Tavan kamoshi; Xham siper. Lezhë
Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Matic -7G Tronic Plus -Pakete Off Road me bllokim te diferencialit -Klimatronic me dy zon. Lezhë
Mercedes Benz E 220 CDI, viti prodhimit fund 2002, motorr 220 diesel, kambio automatike, kompjuter bordi, xhama te zinj origjinal, disqe evo, sesnor dritash dhe shiu, pasqyra elektrike me palosje. Lezhë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 1995 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; c klas dhietor 1995; Letrat e paguara deri me 10.08.2018; Siguracioni deri me 25.12.2017; 150.000 Leke;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.