Volkswagen Polo viti 1996, E kuqe, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Golf 4 Benzine 1.4 shume ekonomik me dokumenta dhe sherbime te kryera Lezhë
Shitet Golf 5. 1.9-Naft-MANUAL-VITI-2007-2008, I, KONDICIONER, XHAMA ELEKTRIK, KASETOFON CD, AIRBAG, ABS, ESP-E. GOMA 100%, MAK KA KM E VETA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH, GJENDJA SHUM E MIRE Lezhë
SHES GOLF PLUS 1.9 NAFT VITI 2008 ME 220 MIJ KM ORIGJINALE, KAMBIO AUTOMATIKE DSG ME 7 + 1 MARSHE NE GJENDJE PERFEKTE, GOMA 80% DOGAN TE PAGUAR, TAPECERI LEKU Lezhë
VW PASSAT VITI 2007 ME MOTORR 2.0 NAFT KAMBIO MANUALE ME SENSOR PARKIMI SENDILE ME NGROHJE NE GJENDJE SH TE MIRE, DOGAN E PAGUAR Lezhë
VW SHARAN NAFTE VITI 2001 KAMIO MANUAL 6 + 1 MOTOR 1.9 TDI KU. KLI. ABS AIRB. KM ORIGJINALE 240.000 MI. 6 + 1 VENDE SEDIL. ME SHERBIME TE BE. SHITET ARSYE MOSPERDORI. CMIMI 3000 I dis Lezhë
E shitur
Modeli: Polo 
Viti: 1996 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Ne gjendje shum te mire motorrike ndersa gjenerike ka nevoje per pak sherbim ( goma + amortizator te pasem) letrat jan 1 vit pa paguat. Shitet per arsyje mosperdorim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.