Land Rover Freelander, viti 2004, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kondicioner; ; Goma michelin; ; Me dogan gati per targa Lezhë
SEAT LEON 2.0 NAFT AUTOMAT DSG SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 FULL OPSION NE SUPER GJENDJE PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0694470000 SI DHE UATCAP 0663009009 Lezhë
Golf 4 Benzine 1.4 shume ekonomik me dokumenta dhe sherbime te kryera Lezhë
Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
Lancia Musa; 1.4 benzine; Viti 2004; Kambio automatike; Km 80.000; Tavan panoramik; Sensor parkingu; Xhama te zinj origjinal Lezhë
E shitur
Modeli: Freelander 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Land Rover Freelander viti 2004 e ardhur nga italia e pa cdoganuar akoma sherbimet gjitha te kryera; motorr 1.9 nafte 4x4; 3600 euro i diskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.