Mercedes-Benz E-class viti 2007, E zezë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ml 320 CDI; Nafte (2987c) Viti 2006; Km 290.000; Kambio automat; Xhama te zinj origjinal; Disje 19 AMG; 4 goma 100% te reja; Ne gjendje shume te mire; Letra te sapoprera per 1 vit Lezhë
shitet mercedes benz; S-450; Nafte; sedilet me ngrojne dhe masazh; vitit 2011; ne supergjendje; me te gjitha dokunentat e prera; mundesi nderrimi Lezhë
Shitet; S550 lungo; Viti 2005; Km 200.000; Kambio automatike 7G; Disqe 20 AMG; ; Marmita me zhume amg; Tapiceri kafe e paster; Me sedilje me ngrohje dhe ftohje; Tavan kamoshi; Xham siper. Lezhë
Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Matic -7G Tronic Plus -Pakete Off Road me bllokim te diferencialit -Klimatronic me dy zon. Lezhë
Mercedes Benz E 220 CDI, viti prodhimit fund 2002, motorr 220 diesel, kambio automatike, kompjuter bordi, xhama te zinj origjinal, disqe evo, sesnor dritash dhe shiu, pasqyra elektrike me palosje. Lezhë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina esht ne gjendje super si brenda dhe jasht; Me gjdo lloj prove ke cdo mekanik; Automa. nav. dv. lekur e paster ngyr qumsht; Sensor pera dhe mrap. bagazin me boton mbyllj; Me dy qels. Me latre deri ne gusht 2018 te prer; Jo taks lluks. motor 2987;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.