BMW X5 M viti 2008, E zezë, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
E shitur
Modeli: X5 M 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; BMW X53.0 Diesel LOOK M-POWER Viti Prodhimit 2008 tavan xhami PANORAMA tregues kilometrazhi ne xham, xhama te zinj origjinal cd player me komando ne timon kompjuter bordi pilot automatik hapje mbyllje qendrore disqe alumini gomat 100% te reja bi kseno sensor dritash sensor shiu xhama pasqyra elektrike sallon lekure version 2017, sedilje elektrike PEDANA ANESORE sensor parkimi. Letra te gjitha te paguara. Te gjitha sherbimet e bera ne gjendje SUPER perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerik;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.