BMW X5 M viti 2002, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
E shitur
Modeli: X5 M 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; BMW X 5 Benzin + Gaz motorr 4.4 benzin; makina eshte gjendje te shkelqyer; me targa shiptare perdorur shum pak dhe arsyja e shitjes eshte mos perdorimi; cmimi i diskutueshme;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.