Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Lezhë

makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera ne koh; makina eshte full opsion,; Bmw 3.0 diesel X5 bezhe brenda blu cristalin jashta dhe shm e paster te interesuarit te n. Lezhë
E shitur
Shitet makina me te gjitha letrat; ne gjendje shm te mir gjenerike dhe motorrike; shm e paster brenda si dhe jashta; mundesi nderrimi; tel serioze Lezhë
E shitur
BMW X5, ngjyra blu e erret, transmesioni automatik, shum komode, makina esht shum e mbajtur me te gjitha sherbimet e sapo bera, ne gjendje shum te mire gati per cdo lloj prov. Km 200.000. Lezhë
E shitur
Shitet makina eshte X5 3.0d; Gjendja shum e mbajtur me te gjitha sherbimet e mbajtur si brenda dhe jashta; Brenda eshte bezhe shm e paster; Opsionet: dritat seno, sensor parkimi para si edh. Lezhë
E shitur
Shes BMW X5 full option viti Dhjetor 2003. Dokumentacion te rregul. Makina eshte ne gjendje supe. Te gjitha sherbimet e kryer. Mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besu. Pres vete. Lezhë
E shitur
BMW X5 X-DRIVE 3.5 nafte viti 2011 ngjyr e zez panoram xhami sendile bezhe me dokumenta Lezhë
E shitur
Shes BMW X5 viti prodhimit 2008, nafte me kamjo automatike, Makina eshte ne gjendje perfekte pun; Makines i eshte bere full servis, Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania dhe nuk ka asnj. Lezhë
E shitur
bmw x5 viti 2005 panoram gjamit automat tapiceri lekure te zez xhama elektrik Lezhë
E shitur
E shitur
BMW X5 n gjendje shume te mire 4 disqe rezerv 21 shrbimet bra t gjitha Lezhë
E shitur
Shitet bmw x5 viti 2003 look 2006 ne gjendje perfekte dokumenta te paguara deri ne shkurt 2017 shitet per arsye mosperdorimi 6800 euro i diskutushem ose nderrohet Lezhë
E shitur