Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Lezhë

Shitet bmw x3 2.0 nafte 4x4; E SApo ardhur nga Italia; Dogan te paguar dhe me targa shqiptare AA; Goma te reja; Disce alumini; Te gjitha sherbimet e bera NE itali me liber servisi; Ngjyr gri; M. Lezhë
E shitur