Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Lezhë

Shitet BMW me te gjitha letrat 3000 benxine ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi look si brenda dhe jashte te vitit 2007 cmimi 11500 euro i diskutushem Lezhë
E shitur
Shes BMW 630 benzin full opzione cabrio 2007 gjitha sherbimet e Brera sencor pakingu par dhe mbrapa gomat 18 r te reja Drita te me led para dhe mbrapa serdilje me masazh fryrje BMW ka loog M 630. Lezhë
E shitur