Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Lezhë

Shes BMW 520. Seria 5 me motorr 200. Viti i prodhit 2008. E targuar me targa shqiptare ne tetor te 2018. Te gjitha sherbimet makina i ka kryer Belgj. Ka 3 celsat e vet origjin. Eshte ne gjendj. Lezhë
6 000€
Shitet ose nderrohet viti 2003 4x4 300 naft pa taks luksi shum ekonomik kamjo automat goma 100% te reja xhama te zi xhami para me triplex Lezhë
99€
I diskutueshëm
makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera ne koh; makina eshte full opsion,; Bmw 3.0 diesel X5 bezhe brenda blu cristalin jashta dhe shm e paster te interesuarit te n. Lezhë
E shitur
; Marka, Modeli: BMW seria320 d; Motorr: 200; Viti: 2001; Kambjo: automatike; Lenda Djegese: nafte; Targa: Km: 280; Ngjyra: gri; Opsionet shtese: full option, veshje mershini, sendilje elektrik. Lezhë
E shitur
E gatshme per cdo lloj prove cmimi pak i diskutushem Lezhë
E shitur
2.0 nafte, viti 2001, manuale me 230000 km, sallon lekure, drita xenon eagle eye, selndilie me ngrohje, pasqyra me ngrohje dhe antiverbuese, komando ne timon, kompjuter bor. Dokumentat deri n. Lezhë
E shitur
Makina eshte me te gjitha letrat deri ne fund te gushtit gjithashtu me te gjitha sherbimet e bera Lezhë
E shitur
Shitet makina me te gjitha letrat; ne gjendje shm te mir gjenerike dhe motorrike; shm e paster brenda si dhe jashta; mundesi nderrimi; tel serioze Lezhë
E shitur
BMW X5, ngjyra blu e erret, transmesioni automatik, shum komode, makina esht shum e mbajtur me te gjitha sherbimet e sapo bera, ne gjendje shum te mire gati per cdo lloj prov. Km 200.000. Lezhë
E shitur
Makina eshte me te gjitha sherbimet bera dhe me letra deri ne gush; Cmimi 1200 Euro pak i diskutushem Lezhë
E shitur
Cmimi i diskutueshem Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike si dhe brenda; Ops: sensor parkimi, gjama te zinj origjinal, disqe 19 me goma 70% gomina te gjitha te nderruara, ngjyr bezh brenda. Lezhë
E shitur
BMW 525 me klim 4x4 shitet okazion bejm dhe nderrim me fuoristrad mitsubishi toyota nisan Lezhë
E shitur
Shitet Bmw Seria5 520i Benzine + Gaz; kambio automatike; Sendilje Lekure; Hapje Mbyllje Qendrore; kondicioner; Xhama Elektrik; Pasqyra Elektrike; Komanda Ne Timon; pilot automatik; sensor. Lezhë
E shitur
cmimi i diskutushem Lezhë
E shitur
Prodhim amerikan; Motor 2998cc Lezhë
E shitur
ne gjendje te mire pune, kambio automatike Lezhë
E shitur
Shitet BMW 730 model i ri 2009 ne gjendje perfek. Me te gjitha letrat e prera deri ne Qershor 2018. Me tre kamera full optio Lezhë
E shitur
Shitet makina eshte X5 3.0d; Gjendja shum e mbajtur me te gjitha sherbimet e mbajtur si brenda dhe jashta; Brenda eshte bezhe shm e paster; Opsionet: dritat seno, sensor parkimi para si edh. Lezhë
E shitur
SHES BMW 316 1.6 BENXI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIR E GATSHME PER GJDO LLOJ PRO. MAKINEN E HEQ PER SHKAK SE DUA ME MARR NJE MAKIN ME TE MADHE OSE E NDERROJ ME SHARON, OPEL ZAFI. MUND TE M. Lezhë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera