Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Lezhë

audi 2003 nafte 2.5 me dokumenta deri ne shtator 6 marshe shitet 2400 ose nderroj qmimi diskutushem Lezhë
E shitur
shitet per arsyje mosperdorimi makina i ka gjitha sherbimet e bera asht ne super gjendje kseno klima shum e paster cmimi 3000 e diskutushme Lezhë
E shitur
shitet per arsye mosperdorimi okazion 3300 Lezhë
E shitur
shitet audi ne gjendje perfekte me gjitha sherbimet e bera vaj filtra cdo gje perfekt cmim i arsyeshem sbej ndrime vetem telefonata serioze Lezhë
E shitur
Audi A4. 2.5Motor. Kambio Automati. Sendile Meshi. Me Targa Shqipta. Cmimi 3000 I Diskutu.. 0698781403. Vendodhja La Lezhë
E shitur
shes audi a4 2.7 manual me 6 marsha me portobazh disce 18 me goma 80 perqind sendilje me nxemje dhe fryrje me frogirofer pilot automatik sensor origjinal sensor shiu shum e paster si nga mbrend. Lezhë
E shitur
Shes audi a4 ne gjendje shum te mire viti 2004 2.5nafte makina eshte ne gjendje te mire te gjitha sherbimet te bera ne kohe eshte manuale cmimi i arsyeshem makina nuk ka asnje problem; Cel: + 355. Lezhë
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mi; gjitha sherbimet e ber; goma te sapo nderruar; esht look slin; cmimi i diskutueshem Lezhë
E shitur
eshte ne gjendje te mire motorrike xhamat e parem jane elektrik dhe mbrapet me doreze prapakolpi eshte i sapo lyer gomat jane te reja letrat jane te gjitha te paguara kondicioneri punon shum. Lezhë
E shitur
Audi A4 2.0 tdi portobagazh 2009 170000. luk 2012 i sapoardhur nga ital. me te gjitha sherbimet e bera ne itali ne gjendje perfek. shitet per asye mos perdorimi Lezhë
E shitur
Shitet Audi A4 2.5 t (; Ne gjendje te mire pune dhe e mirmbajtu; Sensor parkimi mbra. Kondicion. xhama dhe pasqyra elektri. Tapiceria S Li. 6 marsh; Me letra te sapo paguara, der. Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire, shum pak e perdorur ne shqiper; shitet per arsye mosperdorim; ; makina eshte ngjyre blu e erret me shirit te bardhe, nafte 1.9 me 6 marrsha Lezhë
E shitur
Makine ne gjendje shum te mire, kilometra origjinale, shum pak e perdorur ne shqiper; shitet per arsye mosperdorim; Makina eshte 1.9 nafte, me 6 marrsha, eshte ngjyre blu e erret me shirit te bardh Lezhë
E shitur
Audi A4 173 kv viti i 2009 143.000 km; Super gjendje mjeti sa po ka arrllur nga italia Lezhë
E shitur
A4 200 nafte super ekonomik shum i rehatshem me kondisoner ne 8 zona klima sedilje me; Ngrohje ftohje makina e sapo ardhme ne shqiperi e pajisme me; Gjith dokumente xhama zinje origjinal siste. Lezhë
E shitur
Shitet audi a4 ne gjendje shum te mir, tgjitha sherbitet, letrat der ne qershor 2018.1.9 tdi dies. Manuale 6 marrs. veq ni vit ka ne shqip. Kontakt per info ma sh. cmim i diskutushem Lezhë
E shitur
Shes audi a4 sportiv i dal nga fabriki shum i shpej dhe eshte s s-line shum i fuqishe eshte 2.6 benzine; Edhe bej ndrim me makin me te vogel; Pres vetem persona serioz dhe jo vetem per te pytu. Lezhë
E shitur
esht ne gjenje te mir pune 1.9 me i te kuqe me dekomenta te rregullta te paguara edhe per 7 muaj Lezhë
E shitur
shitet audi a 4 2, 5 nafte automat, sendilje meshini, makina esht ne gjendje shum te mir si estertike si matorrike; 3000 euro shum pak i diskutushem Lezhë
E shitur
Shes audi A4 S Line Viti 2011 full opsione serdilje me ngrohje gjysem Lekure dhe me Co. S Line originale te modelit sport 12 airbag sencor parkingu para dhe nga mrapa disqie rs4 17 ingj Gom. Lezhë
E shitur