Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Lezhë

Shitet audi a3 sportback 2.0 140 cv; Nafte 208 mi km e sapoardhur nga italia disqe 17 goma t reja tapiceri e kuqe meshin ne super gjendje motorrike dhe gjenerike; Makina disponon dogan edh. Lezhë
5 000€
Audi A3 Sportback, 2.0 TDI, 2005, Automat DSG, Leva F1 + /- ne timon, Sensor parkimi fabrike, Pasqyra me palosje elektrike dhe antiverbim, Sedilje me fryrje, Kompiuter bordi, Pilot automatik, Klim. Lezhë
4 500€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 245000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Lezhë
5 500€
I diskutueshëm
audi 2003 nafte 2.5 me dokumenta deri ne shtator 6 marshe shitet 2400 ose nderroj qmimi diskutushem Lezhë
E shitur
Audi A6; Motorr 2.7 nafte; Mundesi nderrimi Lezhë
E shitur
Shes audi a3 vit prodhimi fundi 2001, motor 1.9 tdi 130cv, kamio manuale 6 marsha plus indietro, letrat deri dhjetor 2018. Qmimi i diskutueshem Lezhë
E shitur
Shitet Audi S8 5.2 V10 benzin 331kw; Makina eshte me tgjitha sherbimet e kryera; Eshte shume e paster brenda dhe jashte; Makina eshte me dogan te paguar ! Lezhë
E shitur
Shitet audi a3 ne gjendje te mire me dokumenta per nje vit me sherbimet e bera gomat e reja disqe origjinale audi nr 17 Lezhë
E shitur
Sherbimet e sapobera viti 2002 manuale salon lekure bezhe per me teper mund ta shikoni vet; Lezhë
E shitur
Audi a3 2, 0 tdi 140 cv, viti prodhimit 2004 luk 2007, me dogan te pagum. sterio origjinale audit te 2011 bashk me klimen te 2011, nuk ka ecur fare ne shqipr. Nuk ka anje lloj gervishtje n. Lezhë
E shitur
Shes disqe audi 19sh per audi a4 a5 a6 edhe pasat apo makina tjera te markes inter; action Lezhë
E shitur
shitet per arsyje mosperdorimi makina i ka gjitha sherbimet e bera asht ne super gjendje kseno klima shum e paster cmimi 3000 e diskutushme Lezhë
E shitur
Audi a3 nafte 2007 4x42000tdi200cv205000kmkamje manualedisje 18 dhe gomat e rejasedile lekure dhe gomoshMakina ka 2 cele. -info- 00355696297282whatsapp Lezhë
E shitur
shitet per arsye mosperdorimi okazion 3300 Lezhë
E shitur
shitet audi ne gjendje perfekte me gjitha sherbimet e bera vaj filtra cdo gje perfekt cmim i arsyeshem sbej ndrime vetem telefonata serioze Lezhë
E shitur
Audi A6 3.0 naf. Viti 2007 190.000 km origina. Tiptronik, sedile lekure kafe, ne gjendje shum te mire, servis te bere para 3 muajsh te audi me fatu. Vaj filtra te nderruara ska nevoje pe. Lezhë
E shitur
Shitet Audi a6 2.5 naft me te gjitha dokomentat makina esht ne gjendje te shkelqyer pune Shirt ose ndrrohet me makin tjeter me te vogel Lezhë
E shitur
Shitet nje audi a3 ne gjendje supe; ; Lezhë
E shitur
Shitet audi A3 gri i erret, nafte 1.9. me dokumenta te rregullta deri ne qeshor te 2018 ne gjendje perfekt Lezhë
E shitur
Audi A4. 2.5Motor. Kambio Automati. Sendile Meshi. Me Targa Shqipta. Cmimi 3000 I Diskutu.. 0698781403. Vendodhja La Lezhë
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera