Njoftimet Premium

Shitja e Land Rover Range Rover në Shqipëri

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, blind spot, sallon lekure, sedile elektrike + memorie + ngrohje para + mbrapa (individual) foni meridian, timon me ngrohje, klima, komanda + marsh. Tiranë
38 900€
Range rover autobiography, gjendje perfekte ma targ shqiptare, full full opsion, cdo opsion i mundshem i range roverave, full panoram, dyer me vakum, bedan, full monitor, sendilje me levizje t. Tiranë
50 000€
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
1€
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
9 980€
Shitet renxh rover ne gjendje te shkelqyer e mbajtur mi. Makina eshte me susta jo me jasteke 4x4 punon shume mire me pro. cmimi me marrvesh. pasi te shihet nga af. Korçë
1€
SHITET / NDERROHET -MOTORR 3.6 NAFTE V8 -VITI 2008 -CLIMA 4 ZONA AUTOMATIKE; -FULL ESP -ABS -SRS; -AIRMATIK -KOMPJUTER BORDI; -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -TIMON HIDRAULIK; -TEMON ME NGROHI. Tiranë
12 500€
RANGE ROVER VOGU. ME MOTOR V6 3.0L MAKINA ESHTE 20.11.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 208000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKE. TIMON M. Tiranë
1€
Sapo erdhi Range Rover Vogue; Pa takse Luksi; Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019; Super gjendj Fier
48 000€
Sapo Erdhi Range Rover VOGUE V6 Benzin; Pa Takse Luksi; Full option nga New York Fier
48 000€
Shitet Range Rover vogue 3.0 nafte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet xhenerike motorrike te kryera gati per kontroll me letra te prera deri ne shtator vitin tj i gatshem per cfardolloj prov. Tiranë
6 500€
I diskutueshëm
Range Rover Vogue 3.0 naft. Ne gjendje shume te mir. Te gjitha sherbimet te ber. Kambio automatike/tiptroni. 220.000 k. Vetem shite. Cmimi i padiskutueshe. Tiranë
5 000€
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ngjyre gri me reflekse me tapiceri te zeze lekure, e sapoardhur me dogan t. Tiranë
10 950€
Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj koment. Makina i ka xhamat e zinj nga mbrapa origjinal, disqet e zeza me sedilj. Tiranë
65 000€
Vjen se shpejti Range Rover Vogue, 3.0 Benzin, Super gjendje me garanci, Cmimi 48.000 Euro pa dogane Fier
48 000€
Range Rover Sports 2.7 Diesel- Viti Prodhimit 2006, look komplet 2013, shume e paster si brenda dhe jashta, makina ka; 2 celsa origjinal sensor parkimi para mbrapa para disqe alumini drita ksen. Tiranë
17 000€
Shitet Range Rover Vogu; ; Viti i prodhimit 2003; ; Ngjyre blu e erret; ; Kilometra 270.000; ; 3.0 Nafte; ; Tapiceri lekure, tavani kamos. Xhama te zin. Baxha xham. Makina ka dy pale disq. Tiranë
9 000€
I diskutueshëm
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 208000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
6 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
18 500€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
9 400€
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
7 500€
I diskutueshëm
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 293000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
8 300€

Fuoristrada luksoze Land Rover Range Rover me katër rrota aktive është prodhuar nga Land Rover që nga viti 1970. Range Rover është flamuri i gamës së modeleve të kësaj kompanie britanike dhe është shumë i popullarizuar në të gjithë botën. Për një kohë të gjatë, të gjitha makinat Range Rover ishin të pajisura me kutinë e shpejtësisë mekanike. Vetëm në vitin 1982, si një opsion shtesë, klientëve filluan t’i ofrojnë një kuti shpejtësie automatike, e cila u prodhua nga kompania amerikane Chrysler. Aktualisht ekzistojnë katër gjenerata të Land Rover Range Rover. Vlen të përmendet se kompania Land Rover pothuajse çdo vit bën ndryshime në dizajnin, konstruksionin ose pajisjet teknike të kësaj fuoristrade popullore.

Land Rover Range Rover general form
Land Rover Range Rover side view
Land Rover Range Rover back view

Shitja e Land Rover në qytete të tjera