Njoftimet Premium

Shitja e Land Rover Range Rover Evoque në Shqipëri

Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
47 000€
Nderrohet me makine deri ne vlere 6 mij euro range rover evoqu. 136.000 k. Motor 2.2 Sedilje me ngrohje ABS ESP Sistem START/STOP Frena Dore Elektrike A/C: Standart A/C: Clima A/C: Clima. Lushnjë
23 999€
Land Rover Freelander SD4 SE Aut Tiranë
E shitur
Makina ka pak koh qe esht targuar e bler me zero km land rover gjermani ka nje vit garanci nga range rover tavan xhami tapiceri bezh music harman per me teper nr 0682020820 Tiranë
E shitur
Super gjendje te gjitha serviset e bera me 2 pal disqe 21 dhe dimerore me goma te mir Tropojë
E shitur
Makina ka pak koh qe esht targuar e bler me zero km land rover gjermani ka nje vit garanci nga range rover tavan xhami tapiceri bezh music harman per me teper nr 0682020820 Tiranë
E shitur
Makina ka pak koh qe esht targuar e bler me zero km land rover gjermani ka nje vit garanci nga range rover tavan xhami tapiceri bezh music harman per me teper nr 0682020820 Tiranë
E shitur
Range rover evoqu. NUK NDERROHE. Motorr 2.2 nafte, 138 000 klm, start stop sistem, eco fikje ndezje automatikisht, sendilje memorizuse me ngrohje / ftohje, klima 4 zona, komanda ne timon, nav. Fier
E shitur
Range Rover Vogue; Viti 2004; Kambjo: Automatike; Lenda Djegese: 3.0 nafte; Targa: AA; Ngjyra: Gri; 6500; Kilometra: 240.000 Shkodër
E shitur
shitet RANGE ROVER EVOGUE; viti 2015; motorr 2.2 diesel; e sjellim vetem me porosi; cmimi pa dogane deri ne durres; per me shume info na vizitoni tek zyra pran stadiumit dinamo; ose ne instagra. Tiranë
E shitur
Shitet Evoque dinamik 2015 blere 0 klm ne koncesionar full extra me klm origjinale 56000. Vetem telefonata serioze Durrës
E shitur
Shitet Evoque dinamik 2015 blere 0 klm ne koncesionar full extra me klm origjinale 56000. Vetem telefonata serioze Durrës
E shitur
Range rover evoqu. NUK NDERROHE. Motorr 2.2 nafte, 138 000 klm, start stop sistem, eco fikje ndezje automatikisht, sendilje memorizuse me ngrohje / ftohje, klima 4 zona, komanda ne timon. Fier
E shitur
SHITETE RANGE ROVER VOGUE ME T GJITHA SHERBIMET E BERA GOMA TE REJA MAKINA ESHT SHUM E MBAJTUR TAPICERIA SI E RE NGROHJE SEDILIESH PARA DHE MBRAPA NGROHJE NE TIMON ME SENSOR PARKIMI PARA DH. Tiranë
E shitur
OKAZZIOON. SHIT. RANGE ROVER EVOQ. FU. SEDILE ME NGROJE 2.ZO. CLIMA 2.ZO. NAVIKAT. NDEZJE START ST. KSENO BIKSE. LOOK SUPER CARX FABRI. MAKINA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA AN. Tiranë
E shitur
Shitet Range rover evoque, 2013, 2.2 nafte, automati. Cmimi 23000 eur ( diskutueshe. Nuk nderrohet Durrës
E shitur
Range rover evoqu. NUK NDERROHE. Motorr 2.2 nafte, 138 000 klm, start stop sistem, eco fikje ndezje automatikisht, sendilje memorizuse me ngrohje / ftohje, klima 4 zona, komanda ne timon. Fier
E shitur
Shitet Range Rover Evogue, ne gjendi shum te mire, panoram, kamera, sensor para mbrapa, sendiljet me ngrohje, pasqyrat elektrire, full options, e gatshme per cdo lloj pro. E bler ne dyqan 0. Tiranë
E shitur
Shitet Range Rover Evogue, ne gjendi shum te mire, panoram, kamera, sensor para mbrapa, sendiljet me ngrohje, pasqyrat elektrire, full options, e gatshme per cdo lloj pro. E bler ne dyqan 0. Tiranë
E shitur
RANGE ROVER 2.2 TD4 DIESEL AUTOMATIK PA DOGAN 2013; ; NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJTUN BRENDA DHE JASHT; ; 180.000KM me liber sevisi; ; Posedon: leda para mbrapa, xeno. Tiranë
E shitur
Shes Range Rover Evoque viti 2018. Makina eshte blere tek Mektrin Motors dhe eshte brenda garancise ka 28.000 km, mund te blihet dhe me leasi. Makina eshte full opsion ka opsion panorame. Tiranë
E shitur

Prodhimi i crossover luksoz Land Rover Range Rover Evoque filloi në vitin 2011 në një fabrikë në qytetin anglez të Halewood. Më vonë, këto vetura filluan të prodhohen jo vetëm në Angli, por edhe në Indi, Kinë dhe Brazil. Disa versione motori u instaluan në Evoque: një turbomotor benzinë me 2.0 litra me një kapacitet 240 kuaj fuqi dhe 2.2 litra motorë turbodiesel me një kapacitet 150 dhe 190 kuaj fuqi. Në vitin 2015, u bë ristilimi, si rezultat i të cilit dizajni i pjesës së jashtme dhe të brendshme ka ndryshuar pak. Në vitin 2017, crossover-i filloi të pajiset me motorin e ri, me dy litër benzinë të projektimit me kapacitetit 240 dhe 290 kuaj fuqi. Në vitin 2019 u prezantua gjenerata e dytë e Land Rover Range Rover Evoque.

Land Rover Range Rover Evoque general form
Land Rover Range Rover Evoque side view
Land Rover Range Rover Evoque back view

Shitja e Land Rover në qytete të tjera