Njoftimet Premium

Shitja e Land Rover Freelander në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe ka te gjitha opsionet e mundeshme si: Tavan panoramik, sensor parkimi para mbrapa, drita xeno, sendilet lekure, ngrohje sendilesh, sendilet me butona dh. Elbasan
1€
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
8 000€
Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
9 500€
2.2 naft. 210000 km; Viti 2009. Xhama te zi origjina. Durrës
11 000€
I diskutueshëm
Shitet: Land Rover Freelander 2.0TD4; Pershkrimi: Motori 2.0; Vit prodhimi 1 dhjetor 2004; Lenda djegese nafte; Kamjo manuale; 230.000 km origjinale; Eshte 4x4; Ngjyra gri; Disqe 16; Goma 80%. Korçë
3 500€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2007, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
7 200€
Motori 2.0 nafte; Vit prodhimi 1 dhjetor 2004; Kamjo manuale; 230.000 km origjinale; Eshte 4x4; Ngjyra gri; Disqe 16; Goma 80%; Baxho xhami; Kondicioner; Kasetofon origjinal me CD; Letra dh. Korçë
4 000€
Shitet Land Rover Freelander 2000 sportiv gjysme kabriolet 1.8l benzin-gaz shum ekonomi. Ka vetem nje problem me motorrin qe sipas servisit qe njohim ne kushton 500 mje leke te vjetra t. Tiranë
1 700€
Viti: 1999; ; Kilometrazhi: 160000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 900€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 400€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 147300 km Tiranë
17 500€
Land Rover frilande. Viti 2000. Motor 1.8 benzine + g. I sapoardhur nga gjermania me dogane, taksa te gjitha te paguara i targua. Ne gjendje super nga ana motorike dhe aparenc. Kabrio dh. Korçë
E shitur
Land rover frelander 1 2.0 nafte viti 2000 makina eshte ne gjendje te mire letrat i mbarojn ne korrik si motorr eshte ok don pak sherbime se ka shum gervishtje e do. Shitet per arsyje emigrim Durrës
E shitur
Special Editi. Motorr BMW i vitit 2005. Goma te reja 90. Pasqyra me palos. Sallon leku. Kondicione; Ne gjendje shume te mir Tiranë
E shitur
Shitet; Makina esht me letra te prera per nje vit sherbime te bera Elbasan
E shitur
Land Rover Freelander, vit 2000, naf. Dok te vlefshme deri ne 15 shtator 2018. Cmimi 2700 euro, i diskutueshe Tiranë
E shitur
Siguracioni I brendshem per 1 vit Korçë
E shitur
Siguracioni I Brendshem per nje vit Korçë
E shitur
Shitet Land Rover motorr 2.0 viti prodhimit fundi i 99. Baxha xhami, kondicioner, letrat te paguara per nje v. Cmimi 3200 i diskutuesh. JU FLM Fier
E shitur
Shitet land-rover freelander i 2002 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Cmimi 3000 euro i diskutueshem Tiranë
E shitur

Land Rover Freelander është një crossover luksoz, i cili ishte prodhuar nga kompania Land Rover. Gjenerata e parë u prezantua në vitin 1997. Freelander i gjeneratës së parë garoi në garat Camel Trophy në vitin 1998 dhe në G4 Challenge, të cilat janë mbajtur nga kompania Land Rover. Në vitin 2003, u bë restilimi i modelit. Gjenerata e dytë e Land Rover Freelander u prezantua zyrtarisht në vitin 2006. Gjenerata e dytë e Freelander-it ka rritur hapësirën nga toka dhe përmirësuar performancën jashtë rrugës. Përveç kësaj, modeli ka një brendshme të përmirësuar, me theks në sigurinë më të madhe për pasagjerët dhe shoferin. Në vitin 2014, prodhimi i këtij modeli u ndërpre, vendi i tij në gamën e modeleve të markës Land Rover u mor nga Discovery Sport.

Land Rover Freelander general form
Land Rover Freelander side view
Land Rover Freelander back view

Shitja e Land Rover në qytete të tjera