Njoftimet Premium

Shitja e Land Rover Discovery Sport në Shqipëri

Land rover td 5 me targa dhe letra per nje vit me te gjitha sherbimit e bera goma te reja, makina eshte dhe per terrene malore Elbasan
E shitur
Okazion!!!!!!Shitet Land Rover Discovery Sport e vitit 3.5.2017.me targa te sapo bera dhe me siguracion kasko ne te gjith europ. makina eshte blere para pak muajsh me 0 km dhe esht njesoj s. Tiranë
E shitur
Shitet land rover dyskavery 2 ne gjendie perfek Tiranë
E shitur
Range rover sport 3.0 nafte 170.000 km me liber sherbimesh tapiceri lekure bi-color kroskot me qepje sensor parkimi + kamer mbrapa ngrohse sedilesh para dhe mbrapa memorie sesilesh dopio xha. Elbasan
E shitur

Land Rover Discovery Sport është një crossover luksoz që është prodhuar nga kompania britanike Land Rover që nga shtatori 2014. Lista e pajisjeve teknike të Discovery Sport është mjaft e madhe: fenerët ksenon me drita drejtimi diodë, një sistem i ri multimedial me një ekran me prekje 8 inç dhe InControl Apps, një airbag për një këmbësor, një sistem automatik frenimi, një sistem ndihmese parkimi, etj. Në versionin premium të Discovery Sport, hapësira e brendshme do të bëhet prej lëkure dhe metali origjinal. Për këtë crossover, dizajnuesit e kompanisë të Land Rover kanë zhvilluar 12 opsione për ngjyrën e trupit dhe shtatë versione e rrotave. Në vitin 2019 u prezantua gjenerata e dytë të Land Rover Discovery Sport.

Land Rover Discovery Sport general form
Land Rover Discovery Sport side view
Land Rover Discovery Sport back view

Shitja e Land Rover në qytete të tjera