Njoftimet Premium

Shitja e Land Rover në Shqipëri

Modeli full Options, baxho xhami, disqe sport te kromuar LOMBARTHO 20, pedana anesore, xhama te zinj origjinale, sedilje me ngrohje (para dhe mbrap) sedilje me memorje + fryrje, sensore parkim. Pogradec
9 999€
Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte Viti 2008; Makina Posedon Keto Shumllojshmeri Opsionesh: Disqe 21 Inch Model I 2020 Te Sapo Vendosura; Sallon Lekure Ngjyre Qumeshti; Sistem Audio I Amplifikua. Krujë
10 800€
Range rover autobiography, gjendje perfekte ma targ shqiptare, full full opsion, cdo opsion i mundshem i range roverave, full panoram, dyer me vakum, bedan, full monitor, sendilje me levizje t. Tiranë
50 000€
OPSIONET - TAVAN XHAMI- KSENO BIKSENO FENER INTELIGJENT KTHEHEN SIPAS KTHESAVE ME LED - RIMESO DRURI - MAVI MADH ME TOUCH - TIMON MULTIFUNKSIONAL MEMORJE - TIMON ME NGROHJE - KOMANDA NE TIMON. Tiranë
16 500€
SHITET LAND ROVER DISCOVERY AUTOMAT NAFT 2.5 VITI 1999 LETRA PER NJ V. GOMAT E REJ; TEL 0692300372 DURRES; ME NDRRIM KA MIM TJET. Durrës
5 500€
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shitet per arsye emigrim. Makina ka liber sherbimes. Makina ka ardhur nga Zvicra dhe eshte me dokumenta deri ne qeshor-korrik 2022. Tiranë
6 000€
full opsion kamera 360% 3 TV DVD; ; USB AUX xhama te ZI orgjinal BiXenon; ; fener LED sedile lekure me Ngrohje; ; 4x4 dinamic drrive disqe 20 model 2016; ; tavan PANORAMA 3 baxho bagazh me buto. Elbasan
16 500€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel, komanda ne timon, xhama eklektrik, pasqyra m. Tiranë
6 800€
Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Gazi i hedhur ne Itali i shenuar ne leje qarkullim; ; Bombla e Gazit eshte 40 litra dhe ben gati 400k; ; Siguracioni i sapo paguar ne Maj 2020; ; Taks. Fier
2 650€
I diskutueshëm
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
1€
Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
47 000€
Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
11 000€
RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 NAFTE! MAKINA ESHTE SUPER E PASTER SI BRENDA DHE JAS. 260000 KM ME LIBER SHERBIMESH + FATURAT E SERVISE. NAVIGATOR AUX BLUETOOTH DVD KARIKATOR ME 6. SENSOR PARKI. Korçë
14 500€
I diskutueshëm
per. shum na kontaktoni Lushnjë
9 000€
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe ka te gjitha opsionet e mundeshme si: Tavan panoramik, sensor parkimi para mbrapa, drita xeno, sendilet lekure, ngrohje sendilesh, sendilet me butona dh. Elbasan
1€
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
8 000€
Shitet; Range Rover Sport; 4.4 SDV8 NAFTE AUTOBIOGRAPHY; VITI PRODHIMIT: 1/2016; Km: 160.000 origjinale me liber sherbimesh + 2 celesa + 1 kaldaje; FULL OPTION: AUTOBIOGRAPHY, Fenere dhe Stopa t. Elbasan
1€
I diskutueshëm
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
9 980€
Shitet renxh rover ne gjendje te shkelqyer e mbajtur mi. Makina eshte me susta jo me jasteke 4x4 punon shume mire me pro. cmimi me marrvesh. pasi te shihet nga af. Korçë
1€
per me shum na kontaktoni Lushnjë
9 500€
per me shum info na kontaktoni Lushnjë
1€

Land Rover në Shqipëri

Land Rover

Land Rover është makina e ëndrrave për shumë dashamirës makinash që synojnë të theksojnë statusin e tyre në të gjitha detajet. Luksi, pasuria dhe superioriteti lidhen me makinat e kësaj kompanie britanike të prodhimit të automjeteve. Land Rover po specializohet në prodhimin e makinave të klasit "premium"; ato dallohen nga shumë automjete të tjera për aftësinë e kalimit të pengesave dhe komoditetin e pabesueshëm. Modeli më i shtrenjtë dhe luksoz i kësaj marke është Range Rover.

Karakteristikat e markës së njohur të makinave në Shqipëri

Në Shqipëri, makinën e ngasin si burrat, ashtu edhe gratë. Makinat elegante dhe të besueshme i bëjnë pronarët e tyre të ndihen të veçantë, të zgjerojnë aftësitë e tyre, të përpiqen për diçka të re dhe të përmirësojnë shprehitë e tyre të vozitjes. Automjetet Land Rover kanë një të metë: është kostoja e tyre. Por faqja Onlyauto do të ju ndihmojë të shpenzoni më pak para për të blerë një makinë të tillë.

Dëshironi të zgjidhni diçka luksoze dhe të përshtatshme për gjendjen tuaj të brendshme? Shikoni se çfarë ka këtu, në mesin e makinave të prezantuara në Onlyauto. Të gjitha njoftimet mund të renditen sipas filtrave që përmbajnë informacionet e mëposhtme:
  • viti i prodhimit të automjetit;
  • kilometrazhi;
  • gjendja;
  • pajisjet teknike;
  • interieri;
  • prania/mungesa e kondicionerit;
  • tipi i karrocerisë;
  • tipi i motorit;
  • ngjyra.
Ngjyra e automjetit, gjithashtu, ka rëndësi. Makinat Land Rover prezantohen kryesisht në ngjyrat: e zezë, e bardhë, e argjendtë, e kuqe dhe blu. Në Onlyauto ju mund të zgjidhni çdo variant që ju nevojitet.

Avantazhet e blerjes së Land Rover-it

Land Rover

Makinat me aftësi për të kaluar pengesat u japin mundësi të reja pronarëve të tyre në Shqipëri. Ky shtet është i famshëm jo vetëm për plazhet dhe qytetet turistike, por edhe për terrenin malor, ku shqiptarët kalojnë me dashuri kohën e lirë në fundjavë. Duke blerë një Land Rover, ju nuk do të shqetësoheni më për rrugët e pashtruara ose për kushtet e pafavorshme të motit. Shiu, bora apo era e fortë nuk do të shkaktojnë probleme me vozitjen e makinës. Në një fuoristradë të tillë, çdo shofer ose udhëtar do të ndihet rehat. Rripat dhe airbag-u, të cilat janë të pranishme në të gjitha modelet, garantojnë mbrojtjen e shoferëve dhe pasagjerëve nga aksidentet. Ëndrrat fillojnë të realizohen në momentin kur ju besoni me të vërtetë në to! Land Rover, i cili dje ishte një ëndërr e parealizuar, sot mund të jetë një blerje e mirë.

Çfarë duhet të dini kur bleni një makinë

Land Rover

Në site-in Onlyauto vendosin njoftime banorë të qyteteve të ndryshme të Shqipërisë, kështu që, për një periudhë të shkurtër kohe, shfaqen shumë variante. Gjendja, viti i prodhimit dhe kilometrazhi janë faktorët kryesorë të çmimeve, por, ndoshta, fati do të kthehet me fytyrë nga ju dhe kështu do të keni mundësinë e një çmimi shumë të rhegës. Makinat Land Rover me kosto të reduktuar mund të gjenden, nëse shitësit e tyre duan të bëjnë një marrëveshje sa më shpejt që të jetë e mundur.

Makina Land Rover e zgjedhur në një nga njoftimet e paraqitura në faqen e internetit të Onlyauto është e sigurt se do të bëhet mishërimi i ëndrrave tuaja. Kur takoheni me shitësin, mos harroni të interesoheni për gjëra të tilla të rëndësishme si:
  • veçoritë e vozitjes;
  • kostoja e mirëmbajtjes;
  • autoserviset e kontrolluara;
  • kushtet e ruajtjes dhe perdorimit te automjetit.
Për sa kohë që nuk është nënshkruar kontrata e shitblerjes së makinës, ju duhet të merrni nga pronari i mëparshëm maksimumin e informacioneve të dobishme! Koha ideale për blerjet e mëdha nuk ekziston. Megjithatë, nëse filloni të shikoni njoftimet për shitjen e Land Rover-it në Shqipëri sot, pas disa javësh mund të gjeni një variant shumë të mirë me një çmim të përshtatshëm.

Shitja e Land Rover në qytete të tjera