Njoftimet Premium

Shitja e Lancia në Shqipëri

Lancia Musa viti 2005, kamio automatike, 1.3 Nafte shume ekonomike 3.9 Litra/100 km ne autostrad. Dokumentat e sapo bera deri ne Gusht 2022, kolaudimi deri ne 2023. Makina eshte perdorur ng. Berat
2 899€
I diskutueshëm
Lancia Delta 1.6 disel automatike; ; viti prodhimit 2010 me dogane te paguar; ; makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizuale condicioner climatik dual zone; ; komando ne timon sallo. Tiranë
4 700€
Shitet; Lancia ypsilon; Viti 2008; 1.3 nafte multijet; Xhama tzi origjinal; Tavan xhami; Disqe sport; Me letra deri ne dhjetor 2020 Tiranë
4 200€
Shitet lancia musa 1.4 benzin gaz e vitit fundi 2006, tavan xhami panoramik + bazho, sendile gjysem lekure gjysem cope, xhama dhe pasqyra elektrike, timon City, pilot automatik, kambio manuale 6 +. Tiranë
3 700€
Lancia musa 1.4 gas benzin; Viti 2009 me 5 marsha motorri 8 valvola; Shume ekonomik si ne benzin edhe gas; Vetem nje pronar; 180000 km origjinale; Me te gjitha sherbimet e bere; ne koncesionare. Fier
1€
Lancia Musa 1.4 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio manuale; 96.624 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
3 400€
Lancia Ypsilon 1.6 benzin/gaz; makina esht e 2005 dhe ka 125600 kilometra orgjinale mund ti kontrolloni ku te don; Impjanti i gazit eshte i sapovendosur te eltoni Fushkruj dhe ka 2 vjet garanc. Tiranë
3 700€
I diskutueshëm
Lancia Y 1.3 jtd diesel, viti 2005, Bicol; Makina eshte me kambio automatike, timon city, kondicioner, abs, srs, esp, kompjuter bordi, tapiceri ngjyre blu, xhama dhe pasqyra elektrike, fener. Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
Lancia Delta*S*1.6 MultiJet *MOMO-DESIGN*; -VITI PRODHIMIT 2010; -128000 KM ORIGJINALE; - KAMBIO MANUALE; - Ngjyr BICOLOR E BARDH KRISTALINE PANE ME TE ZEZE; - NAVIGATOR - CD - DVD - ME 6 CD. Tiranë
1€
Shitet lancia Kappa 2.4 naft me letra te paguara kondisioner ne gjendje shum te mire perde mbrapa origjinale Durrës
1 500€
Gjendje te mire, dokumente te rregull. Shitet per arsye mos-perdorim Shkodër
600€
Shitet Lancia Musa sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa, Viti prodhimit 2008, Kambio manuale, ngjyra shampanje perla ndryshon sipas kohes, 155.403 km origjinale mund t. Tiranë
3 200€
Lancia Y; Viti 2004; Motor 1.4 Benzine; Km 90.000; Kambio automatike; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Klima, Mbyllje Qndrore Me Pult, Mundsi Pagese Me Kste et. Durrës
3 500€
I diskutueshëm
Lancia Ypsilo. 1.3 nafte Manu. 3Por. Kondicion. Xhama Elektr. Km Origjina. Goma 80. Makina Eshte Ne Gjendje Shume Te MireI Diskutueshem Mundesi Nderrimi Fier
2 700€
Lancia Musa Jtd; Motorri 1.3; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me liber sherbimesh ne gjendje perfek. 2 elesa, Stopa Led, Xhama Elektrik, Pasqyr. Tiranë
5 000€

Lancia në Shqipëri

Makinat Lancia gëzojnë popullaritet jo vetëm në vendin ku u shfaqën për herë të parë, por edhe në të gjithë Evropën. Kompania italiane e prodhimit të makinave, e themeluar nga Vincenzo Lancia, ka prodhuar dhjetra modele për më shumë se 100 vite të ekzistencës së saj. Ato u bënë të kërkuara si nga fermerët, ashtu edhe nga banorët e qytetit. Modeli më i famshëm dhe më popullor është Lancia Ypsilon.

Makinat në Shqipëri dhe gama e modeleve Lancia

Jeta e përditshme në Shqipëri po bëhet shumë më e rehatshme, për shkak të blerjes së një makine. Këto makina popullore në Shqipëri përfaqësohen nga shumë modele, që janë të përshtatshme për:
• banorët e qytetit që drejtojnë makinën çdo ditë, duke përfshirë edhe lëvizjen jashtë qytetit;
• dashamirësit e udhëtimeve të gjata në Shqipëri dhe në të gjithë Evropën;
• familjet me fëmijë;
• banorët e qyteteve të vogla dhe fshatrave, të cilat shpesh transportojnë në makinë gjithçka që u nevojitet për bujqësinë.
Gama e ofertave në Onlyauto dallohet nga prania e modeleve që ndryshojnë si në karakteristika, ashtu edhe në ngjyra. Variantet ekonomike të Lancia-s, që mund të blihen me çmim të lirë, ndryshojnë nga mosha (viti i prodhimit deri në vitin 2010), kilometrazhi (sa më i lartë të jetë kilometrazhi, më lirë do të kushtojë një makinë), gjendja (gërvishtjet, tapiceri e lirë), sasia minimale e pajisjeve teknike dhe aksesorëve.

Avantazhet e modeleve Lancia

Makinat Lancia mund të blihen me shuma të vogla dhe të mëdha. E gjitha varet nga modeli specifik dhe gjendja e tyre. Pse shqiptarët, kur zgjedhin një makinë gjithnjë e më shumë po preferojnë këtë markë? Avantazhet kryesore të markës italiane Lancia janë:
• besueshmëria;
• lehtësia për t'u ngarë;
• manovrimi;
• shumëllojshmëria e modeleve me lloje të ndryshme karrocerish;
• konsumi i ulët i karburantit;
• shpenzime të vogla për materialet e konsumit;
• disponueshmëria e shumicës së pjesëve (riparimi nuk do të jetë i shtrenjtë).
Kur zgjidhni një makinë, duhet të vendosni për preferencat tuaja, të njiheni me çmimet dhe të shqyrtoni mundësitë specifike. Mos nxitoni; të gjitha veprimet duhet të maten dhe të mendohen mire!

Popullariteti i makinave të përdorura Lancia në Shqipëri

Për të pasur para të mjaftueshme në të gjitha fushat e jetës, ju duhet të kurseni diçka. Kursimet duhet të jenë të arsyeshme. Nuk ka asgjë të keqe të blesh makina jo të reja Lancia në autosallone. Në site-in Onlyauto mund të gjeni modele, të cilat janë disavjeçare, por do të kushtojnë shumë më lirë.

Vetë makina jep rehati, lirinë e lëvizjes dhe shumë bonuse të tjera. Për ata shqiptarë që, sapo kanë marrë patentat dhe po planifikojnë të blejnë makinën e parë në jetën e tyre, versioni i makinës së përdorur do të jetë një mundësi e shkëlqyer për të mësuar të ndihen të sigurt në rrugë dhe në të ardhmen të vendosin për të blerë një makinë më të shtrenjtë. Nuk dini ku të gjeni një model të përshtatshëm sipas çmimit? Faqja e internetit Onlyauto me dhjetra oferta aktuale do t'ju ndihmojë të zgjidhni dhe të gjeni një makinë Lancia që nuk do t'ju zhgënjejë.

Pronarët e makinave që duan të shesin një makinë, vendosin maksimumin e informacioneve të dobishme në njoftim:
• fotot e makinës nga kënde të ndryshme (duke përfshirë foton e interierit të makinës);
• kilometrazhin dhe vitin e prodhimit;
• karakteristikat lidhur me gjendjen e automjetit;
• përfshirjen e makinës në ndonjë aksident;
• karakteristikat e modelit specifik;
Onlyauto është lider në mesin e faqeve të dedikuara shitjes dhe blerjes së makinave të përdorura në Shqipëri. Onlyauto i bën mjetet e transportit të aksesueshme për shumicën! Çdokush, që është i interesuar për një njoftim konkret, mund të kontaktojë me pronarin dhe të merret vesh për të parë personalisht makinën. Fakti që të gjitha ofertat janë në një vend, të lejon të kursesh kohë në kërkim të varianteve interesante.

Shitja e Lancia në qytete të tjera