Volkswagen Golf viti 2004, Gri, 2.0L, 80000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire, komode dhe mjaft e sigurte ne rruge! Kjo makine eshte perdorur ne Angli nga nje avokat dhe me pak ne Shqiperi e cila eshte trajtuar mjaft mire nga posedues. Kukës
bmw 7series 750 Active hybrid 449hp bmw i ka krejt service e bana Interessime thirrum numri: + 49015174389268 Kukës
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 80000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Golf 5 2.0Tdi viti 2004 Manuell ne gjendje shum te mir me goma te reja M/S me servis te krym me rryp te motorrit te ndrruhem ka garancion 80 mij kilometer me pak fjal ne gjendje te shkelqyer me letra te paguar deri 24.09.2020 Shitet Urgjent makina gjendet ne Prizren me letra shiptare nr kontakti Viber ose Tel

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.