Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Kukës

Shes mercedes s500 ne gjendje shum te mir esht ardhur nga Franca full opsion; Vetura gjindet ne kosov Kukës
E shitur
shitet mercedes s320 viti 2014 full ne gjendje rregullt kerri gjindet ne kosove pej Kukës
E shitur
shes mercedes s320 viti 2008 ne gjendje shum te mir me targa kosovare vetura gjindet ne kosov Kukës
E shitur
Mercedes S350 facelift 2010 me tablla angleze, ne gjendje te rregul. Kerri gjindet ne prishtine Kukës
E shitur
merced. s 350c. "facelif. long version full opsion ne gjejde prefekte Kukës
E shitur
Mercedes Benz S320 4MAT. AIRMAT. F1. Limousi. Viti prodhimit 22.10.2008. I importuar nga Zvicrra vetura gjindet ne Kosove Feriz. Qmimi i fundit eshte 15000. Tel + 37745533525. Mund t. Kukës
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir ka motorr 3.2 naft makina eshte e sapo ardhur nga jasht makina eshte mirmbajtur si nga mbrenda ashtu dhe nga jasht eshte e gatshme per cdo lloj prove goma k. Kukës
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mir ka motorr 3.2 naft makina eshte e sapo ardhur nga jasht makina eshte mirmbajtur si nga mbrenda ashtu dhe nga jasht eshte e gatshme per cdo lloj prove goma k. Kukës
E shitur
Shes Shitet; Mercedes S 320 CDI; Automatik - Tiptronic; Klim-Tronic; Air-Matic; Vetura Nuk Ka Lekur; Vetura Eshte ne Gjendje Shum Te Mire Teknike; Ne Gjendjen Optike Mund te Shihni ne Foto. Kukës
E shitur
shes mercedes 500 per me shum info + 37745540092 Kukës
E shitur
Vetura gjindet ne kosov i po sa ardhur nga gjermanija 223000 km me libra servisit; Per ma shum kontaktoni; + 37744297376 edhe viber Kukës
E shitur
; *** MERCEDES S420 DIZEL FULL EXTRA KREJT SENET I KA PA DUGAN ME TABELE TE HUJA 2 ELESA KLIMATRONIK ABS ESP SHPEJTSI NVOLlAN SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA EDHE KAMER XENONA BI-XENONA MBYLLJ. Kukës
E shitur