Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Kukës

E KLAS 320 CDI EVO SERIA W211 F 1 ( Marsha ne timon + -) SPORT EDITION LIMITET VITI I PRODHIMIT 12.2008 MODEL 2009 177000 KILOMETRA CERTEFIKUARA MB AIRMATIC ( 2 JASTEKET PARE TE RINJ) DISTRONI. Kukës
1€
Makina eshte ne gjendje shume te mire ka dy jave qe ka ardh nga anglia per me shume Kukës
2 880€
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
11 900€
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
8 900€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
9 900€
SHES MERCEDES BENZ; ME KLMI GUMAT E REJA; ME FELLNE ABS ESP TEMPOM; QMIMI ME MARRVESHJE Kukës
E shitur
Shitet mercedes benz lukk BRABUS gjendje e mir si motorrike dhe gjenerike Shitet nuk ndrrohet qmimi pak i diskutushem letrat deri me shtator 2018. Disje 17 Kukës
E shitur
Shes mercedes benz ne gjendje te mire motorrike dhe gjeneri. i gatshen per qdo lloj prov Kukës
E shitur
Shes mercedes s500 ne gjendje shum te mir esht ardhur nga Franca full opsion; Vetura gjindet ne kosov Kukës
E shitur
Vario frigoriferik; kamio manuale; kondicioner; sherbime te sapo bera si vaj filtra ferrota te reja goma te sapo vena; letra te sapo prera; ne super gjendje motorrike xhenerike dhe vizua. ta. Kukës
E shitur
Shitet benz 250 nafte; Dokumenta te paguara deri ne nentor 2018; Ne gjendje shum te mire Kukës
E shitur
@Auto Salloni RAQI Shitet Mercedes A clas 1.8 CDI Manual viti i prodhimit 2007, km 190.000; tel: + 37744375102 Kukës
E shitur
Mercedes-benz E-CLASS 200.Viti 2008, look evo, 238000 km, e sapoardhhur nga gjermania, me letra shqiptar Kukës
E shitur
Mercedez A class i sapoardhur nga jashte motorr 1.6 CDI, xhamat e pare elektrik me kondicioner pa dogane i gatshem per cdo lloj prov Kukës
E shitur
C 220 avangard letrat deri me 30 dhjetor tgjitha ska nevoj per asgje e shes ose e nderroj me golf 5 naft Whats app + 38649719421 Kukës
E shitur
Mercedes AMG Packe; Ponora; 2.2 dize; Start/stop senzo; Dyert me senzo; Bagazh automatik hapje mbyllj; Full opsio; Vetura gjendet ne Prizre; Viber + 38345933833 Kukës
E shitur
shitet mercedes s320 viti 2014 full ne gjendje rregullt kerri gjindet ne kosove pej Kukës
E shitur
Shitet. 400 kilometra oigin. Prej germanis ek. pru qe 6 mu. Gjindet ne kosov gil. Gjitha serviset e kryera tip t. Ek. ble. te ri dhe dua ta she. motori 4.0 diesel perfekt gjdo se. Kukës
E shitur
A clas 170 motor 1.7 naft me sherbime te bera e gatshme per cdo lloj prove + 2goma reserve, letrat I mbarojn ne maj te ktij viti Kukës
E shitur
Vetura esht ar. ne kos. para 4 muaj. Kilometrat original ju garant. Lekur krejt t. top 250 ps v8. Dies. vetu. gjndet ne kos. Gilan per interesa. shkrua.. whatsapp ose vibe. Kukës
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera