Ford Edge viti 2008, E zezë, 3.5L, 195000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ford c max shum i mir i ardhur nga franca esht ne gjendje te mir Kukës
7 400€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113241
Modeli: Edge 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 195000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Tapiceri lёkurё 
FORD EDGE 3.5 benzin pranon ipmpjant gazi 100% E sapo ardhur nga zvicra Prodhim Amerikan; Sallon Lekure Teper e paster sendiljet e pasme Me palosje Me buton fuksional; Goma te reja 100% Panoramike, Sensor parkomi Sendlije me Ngrohje + Memories; Navi + Aux / Kasetefon Alpine; + Dhe impjanti muzikez Komando ne timon ! Te gjitha sherbimet e bera ne kohe makina esht super gjendje;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.