Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Kukës

FORD EDGE 3.5 benzin pranon ipmpjant gazi 100% E sapo ardhur nga zvicra Prodhim Amerikan; Sallon Lekure Teper e paster sendiljet e pasme Me palosje Me buton fuksional; Goma te reja 100% Panoramike. Kukës
7 400€
ford c max shum i mir i ardhur nga franca esht ne gjendje te mir Kukës
3 000€
Shitet Fordi Focus 2.0 i sapo ardhur nga zvicr. makina nuk ka me te voglin difekt dhe te gjitha sherbimet e bera ne zvice. Makina eshte me sedilje leku. Bagazhier me 6C. Tip Tron. Goma. Kukës
E shitur
Shitet makina ford fiesta 1.4 benzin makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur Kukës
E shitur
Shitet ford transit per arsyje mos pordorimi; Makina eshte pa letra; Eshte ne gjendje te mir; Nr tel 0697999911; Qmimi i diskutushem Kukës
E shitur
Ford Focus 2001 1.8 TDI e thjesht injector mecanik dokumenta sapo. Prera bagazhjere 6 CD kondicioner drita Xenon 4 goma dimerore 4 verore te perdoruara; Makina eshte ne gjendje te mire. Kukës
E shitur
Ne gjendje te rregullt; Kukës
E shitur
FORD FOKUS; MOTOR 1.6; VITI PRODHIMIT 2002; MARSH - AUTOMATIK; KILOMETRA-108.000; ME TABELA CH; NUMRI KONTAKTUES - + 38643-996999; VETURA GJINDET NE GJAKOVE Kukës
E shitur
Ford Galaxy 2.8 benzin + gaz fabrikisht automatik 7 ulse senzora parkingi para mas 7 vende disqe t bukura etj pa dog; Makina gjindet n kos. Ferizaj; Vib. + 37744670064 Kukës
E shitur
Shitet fordi i sapo ardhur nga zvicr. makina shitet per arsye mos perdori. eshte full optio. makina eshte shume e shpejte dhe shume ekonomi. per me teper kontaktoni ne nr t. cmimi pak. Kukës
E shitur
Ne gjendje shum te mire Kukës
E shitur
SHITET FORD FOCUS I SAPO ARDHUR NGA ZVICR. MAKINA NUK KA NEVOJE PER ME TE VOGLIN SHERB. ESHTE PA DOGAN Kukës
E shitur
Shitet Ford Mondeo, Viti i prodhimit 2005, Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike, esht e gatshme per do lloj prove, makina ka dhe mundesi nderrimi; ; Kontaktoni ne Viber: + 38349195909 Kukës
E shitur
Ford tranzit me dokumenta ne gjendje te mir Kukës
E shitur
1.9tdi klima 044637997 Kukës
E shitur
Ford focus 2.0 i sapo ardhur nga zvicr. Makina eshte ne super gjendje dhe me te gjitha sherbimet e bera ne zvice. Sedilje lekure, bagazhier me 6. Makina ka 4 gomat e reja dim. Me pa. Kukës
E shitur
Ford galaxy automatik 7 vende pa dogan ne gjendje shum t mir; Makina gjindet n kosov ferizaj; Viber + 37744670064 Kukës
E shitur
Shitet ford tranzit me letra te prera 14 + 1 4 goma te reja shitet per arsyje mospordorimi mimi me marreveshj Kukës
E shitur
Shitet ford fokus 1.8 tdci i vitit 2000. makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorri. te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asngje e gatshme per cfar do lloj pro. dokumenta t. Kukës
E shitur
shes makin 8 + 1 viti 2000 naft letrat per nje vit; e gatshme per cdo dhoj prove; kontakt 0688531016 Kukës
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera