Citroen C5 viti 2002, Gri, 30000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina eshte pa dogane, ne gjedje shume te mire teknike dhe optike, eshte shume ekonomike; Makina eshte ne Kosove konkretisht ne Prishtine per me shume info mund te na kontaktoni: viber apo what. Kukës
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 202000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Kukës
E shitur
Modeli: C5 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 30000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes ose nderroj makinen Citroen C5 ne gjendje te rregull;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.