Opel Vivaro viti 2004, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OPEL ASTRA MOTORR 1.7 CDTIVITI 2005 E SAPO TARGUAR POSEDO KONDICJONER ABS SRS AIRBAG 8 COPA KOMANDA NE TIMON BORD KOMPJUTER XHAMA ELEKTRONIK HAPJE MBYLLJE ME PULT SESNOR SHIU DRITA AUTOMATIKE GOMA. Kukës
E shitur
Modeli: Vivaro 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina asht ne gjendje te mir; Shitet per arsye mospordorimi; Esht me kondicioner dhe me taksa te lira e te paguara; Ekonomike dhe shm komode tapiceri mjaft e paster; Sendilja e fundit me palosje per me shum bagazh; Per me shun in. na kontkatoni ne nr: 0695161995;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.