Opel Insignia viti 2009, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OPEL ASTRA MOTORR 1.7 CDTIVITI 2005 E SAPO TARGUAR POSEDO KONDICJONER ABS SRS AIRBAG 8 COPA KOMANDA NE TIMON BORD KOMPJUTER XHAMA ELEKTRONIK HAPJE MBYLLJE ME PULT SESNOR SHIU DRITA AUTOMATIKE GOMA. Kukës
E shitur
Modeli: Insignia 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes opel insignia 2.0 nafte-marshin automatik-e ardhur nga zvicra-ngjyra hiri metalike-makina posedon airkondicjoner-navigator-hapje mbyllje qendrore-bordkompjuter-et. makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike-per me shum info thir ne tel dhe whats ap-00377-44-259-368; Si dhe Viber 00386-49-259-368. SQARIM -makina gjindet ne Kosove -FERIZA. JU FLM PEE MIREKUPTIMIN;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.