Mercedes-Benz A-class viti 2000, Gri, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E KLAS 320 CDI EVO SERIA W211 F 1 ( Marsha ne timon + -) SPORT EDITION LIMITET VITI I PRODHIMIT 12.2008 MODEL 2009 177000 KILOMETRA CERTEFIKUARA MB AIRMATIC ( 2 JASTEKET PARE TE RINJ) DISTRONI. Kukës
Makina eshte ne gjendje shume te mire ka dy jave qe ka ardh nga anglia per me shume Kukës
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 190000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
E shitur
Modeli: A-class 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte ne gjendje shum te mir me letra 6.2.2018 dhe goma me disqe alumini goma te rea; Per me shum nina ne tel;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.