Lamborghini Gallardo viti 2008, E gjelbër, 40000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet seat ibiza viti 2002, motorr 1.9 nafte shum ekonomik, 4 dyer, shum praktike, ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike, me dokuneta te rregullta deri ne fund te vitit 2021. Makin. Kukës
Shitet nderrohet Porche Cayenne; 3.0 Naft; Full!; Ndrrim me makine me te lire!; Super gjendje me garanci sapo ardhur! Kukës
VW SHARAN TDI viti 2004 e sapo ardhur nga Austria me te gjitha dokumentat e rregullta dhe te paguara deri me Korrik 2021, ngjyra blu e erret, Full Option pilot automatik 3ekrane 2televizor. Kukës
Shitet Golf 5 2.0Tdi viti 2004 Manuell ne gjendje shum te mir me goma te reja M/S me servis te krym me rryp te motorrit te ndrruhem ka garancion 80 mij kilometer me pak fjal ne gjendje te shkelqye. Kukës
FORD EDGE 3.5 benzin pranon ipmpjant gazi 100% E sapo ardhur nga zvicra Prodhim Amerikan; Sallon Lekure Teper e paster sendiljet e pasme Me palosje Me buton fuksional; Goma te reja 100% Panoramike. Kukës
E shitur
Modeli: Gallardo 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 40000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shes lamborghini gallardo viti 2008 me 43000km i ka 520 kuval fuq. makina esht sikur e re esht me letra te svicre. esht e bame qetash servic;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.