Mitsubishi L300 viti 1990, Gri, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Golf 5 2.0Tdi viti 2004 Manuell ne gjendje shum te mir me goma te reja M/S me servis te krym me rryp te motorrit te ndrruhem ka garancion 80 mij kilometer me pak fjal ne gjendje te shkelqye. Kukës
FORD EDGE 3.5 benzin pranon ipmpjant gazi 100% E sapo ardhur nga zvicra Prodhim Amerikan; Sallon Lekure Teper e paster sendiljet e pasme Me palosje Me buton fuksional; Goma te reja 100% Panoramike. Kukës
Golf 7 2.0TDI; 163000km; Vetura gjindet n Prishtin Kukës
Shitet Golf 5 2.0Tdi viti 2004 Manuell ne gjendje shum te mir me goma te reja M/S me servis te krym me rryp te motorrit te ndrruhem ka garancion 80 mij kilometer me pak fjal ne gjendje te shkelqye. Kukës
Bmw 318 i cabriolet krahe anglez targa shqiptare me dekomenta te rregullta benzine 1.8 ne gjendje te mire motorrike gjenerike e paster nga mbrenda dhe jashta Kukës
E shitur
Modeli: L300 
Viti: 1990 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes kamioneten mitsubishi 2.5 disel me shpenzime shum te vogla regjistrimin e pare ne vitin 2016 ne kosove shitet per arsye te mos perdorimit e ardhur nga zvicrra 3600 gjindemi ne kosove;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.