BMW M3 viti 2002, E kuqe, 169051km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw 318 i cabriolet krahe anglez targa shqiptare me dekomenta te rregullta benzine 1.8 ne gjendje te mire motorrike gjenerike e paster nga mbrenda dhe jashta Kukës
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
E shitur
Modeli: M3 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 169051 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; BMW M3 Cabrio 3.2 (Full Extr) Viti: 2002; Manual; 151000km te garantuara me liber te servisit; Qmimi: 10000; Makina grinder ne Kosove;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.