BMW Seria 6 viti 2016, E bardhë, 4999km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw 318 i cabriolet krahe anglez targa shqiptare me dekomenta te rregullta benzine 1.8 ne gjendje te mire motorrike gjenerike e paster nga mbrenda dhe jashta Kukës
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 4999 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shes bmw 640 i benzin xdriv. esht vit 2.2017 me 5 mi kilometr. makina esht e re e fabrike.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.