Audi A6 viti 2000, E zezë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicrra, me dogane dhe i sapo targu. Vetem shit. per me shume ne Kukës
E shitur
Modeli: A6 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Audi A6 2000 2.5 fulle servise me dokumenta te rregullta me rrypa motorri te ri vaj filtra ska nevoj per fjal makine;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.