Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Kukës

Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
14 900€
; SHITET BMW X5 30D ME FULL OPSIONE ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME PANORAM LEKUR AUTOMATIK VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE PER ME SHUME INFO KONTAKT NE NUMRIN: 044629505 X5 NDODHET N. Kukës
E shitur
Full bmw x5 3.0d automatik modifikant klimatronik navi shanzher dvd korrikat likur me nxemje komanda ne timon senzora parkingu shiber xenon bixenon rne gjendje shum te mir, na gjeni auto salllo. Kukës
E shitur
Shes veturen BMW X5 Xdrive 335D viti i prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike po ashtu edhe ne pam. vetura esht tani e importuar nga jas. per ma shum info; adnani; tel + 37744160193. Kukës
E shitur
Bmw x5 3.0 d automatik 4x4 i ardhur prej ch shum i rujtur i qlajmruar vetura gjenget ne kosov lipjan Kukës
E shitur
shes bmw 3.0 diesel e ardhur nga anglia me letra shqiptare ne gjendje te shkelqyer motorrike gjenerike full options sendilje me ngrohje me memorje me perthyrje navigator dvd para mbrapa senso. Kukës
E shitur
Makina esht ne prishtin ne xhendje te mir qmimi 19000 diskutushem BMW ESHT SHUM E RUJTNE FULL EXTRA BMW KA KAMERA SENZOR; PANARAM KARRIKA LKUR; ME NGROHJE; PASQYRET JU PALOHE; HAPJA E DYRV. Kukës
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me letra te paguara full options cmimi I diskutueshem makina eshte ne krah te anglis flm Kukës
E shitur
X5 automatik 3.0. Diesel. 2007 Kukës
E shitur
BMW X5 3.0 D XDRIVE Panoram, VITI I PRODHIMIT: 2009 NGJYRA: E ZEZE METALIKE (SAFARI BLAC) I POSA ARDHUR NGA AMERIKA I PA DOGANUAR, VETURA POSEDON DRITA XENON, NAVIGACION, SENZOR PARKINGU PAR. Kukës
E shitur
Bmw x5. 4.4i automatik nga zvicra full full opsion ne gjedje prefekte pa vretje Kukës
E shitur