BMW Seria 5 viti 1997, Gri, 2.5L, 327500km

2 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 nëntor 2021, numri: 114314
Modeli: Seria 5 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 327500 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Kuaj fuqi: 105 
Timoni: Djathtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Makina eshte ne gjendje shume te mire, komode dhe mjaft e sigurte ne rruge! Kjo makine eshte perdorur ne Angli nga nje avokat dhe me pak ne Shqiperi e cila eshte trajtuar mjaft mire nga poseduesi duke iu nenshtruar kontrollit periodik dhe nderrimit te filtrave, vajit, pasqyrave te gomave, ferrotave, gominave, stabilizatoreve mekanik etj! Nga dita e kolaulidimit te fundit e deri me sot, makina ka bere vetem 620 KM!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.