Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Kukës

Bmw 318 i cabriolet krahe anglez targa shqiptare me dekomenta te rregullta benzine 1.8 ne gjendje te mire motorrike gjenerike e paster nga mbrenda dhe jashta Kukës
2 500€
I diskutueshëm
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 130000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Kukës
14 900€
Makina esht me gjendje te mir tetrat i ka deri ne fund te vitir te prera Kukës
E shitur
shes bmw super gjendj. Gjitha sherbimet e bera ne kohe, sensor parkimi sensor shiu, goma 80% te rej. Baxho xhami pres bleres serioz nuk bej nderrim cmimi pak i diskutueshem !! Kukës
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullt. E gatshme per cdo lloj prove Kukës
E shitur
me dokumente te rregullt Kukës
E shitur
me dokumente te rregullt Kukës
E shitur
BMW M3 Cabrio 3.2 (Full Extr) Viti: 2002; Manual; 151000km te garantuara me liber te servisit; Qmimi: 10000; Makina grinder ne Kosove Kukës
E shitur
* BMW 120D 120KW/163PS; * Viti i prodhimit 23.11.2004; * Timoni Multi Funksion; * KLIMATRONIC; * Tempomat; * BordKompjuter; * ABS; * Airbag; * ESP; * AUX; * Drita XENON; * Dritare Elektrike 4X; . Kukës
E shitur
Shitet Bmw 730d me te gjitha opsjonet me masazh ne ulese (karrika ) nxemje ne vollan ja vlen te shiqohet viber + 38269605509 Kukës
E shitur
; SHITET BMW X5 30D ME FULL OPSIONE ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME PANORAM LEKUR AUTOMATIK VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE PER ME SHUME INFO KONTAKT NE NUMRIN: 044629505 X5 NDODHET N. Kukës
E shitur
SHES BMW ME TARGA TE ZVICRRES VETURA GJINDET NE KOSOV OSHT NE GJENDJE SHUM TE MIR Kukës
E shitur
Full bmw x5 3.0d automatik modifikant klimatronik navi shanzher dvd korrikat likur me nxemje komanda ne timon senzora parkingu shiber xenon bixenon rne gjendje shum te mir, na gjeni auto salllo. Kukës
E shitur
Bmw 328i benzin viti 99 tempomat, i sapo ardhur nga zvicerra Kukës
E shitur
Shes veturen BMW X5 Xdrive 335D viti i prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike po ashtu edhe ne pam. vetura esht tani e importuar nga jas. per ma shum info; adnani; tel + 37744160193. Kukës
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir Kukës
E shitur
Bmw e zeze, gjama te zinj origjinal, dokumenta te rregullta shqiptare, Kukës
E shitur
shitet bicikleta shimano ne gjendje shum te mire e blere ne qese para disa ditesh ne gjendje shim te mir me goma dimri vere te qendrueshme deri 5 vi. sendile lekur originals shum e shpejt ma (0. Kukës
E shitur
Shitet ose ndrrohet bmw 320d full opsion me dokumenta per 1 vit makina eshte tip top komando ne timon bagazhier goma te reja ska nevoj per asnje cent investim krah anglez numer kontakti 0686173997 Kukës
E shitur
Bmw 320d 2001 170 mij te kaluara full opsion komando ne timon bagazhier karriket lekur bezh makina ska nevoje per asnje cent investim eshte krah anglez me ndrrim ka cmim tjeter + - nga ana ime Kukës
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera