Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Kukës

Shitet Audi A4 2.0 benzin me dogan te paguar kambio automatike 7 + R marshe viti 2005 i ardhur nga zvicra ne super gjendje motorike gjenerike si dhe ne kambio me klima funksionale euro 4 etj cmim. Kukës
E shitur
Shitet Audia A4 I regjestrim ka deri me 5.12. 2020 Kukës
E shitur
Audi A4 Viti Prodhimit 01/08/2005 Euro 4; Makina esht ne gjendje shume te mire me 170.000 km origjinale lehtesisht te verifikueshme makina sapo ka kaluar koalidimin ne itali makina vjen ne fund t. Kukës
E shitur
Audi A4 Viti Prodhimit 01/08/2005 Euro 4; Makina esht ne gjendje shume te mire me 170.000 km origjinale lehtesisht te verifikueshme makina sapo ka kaluar koalidimin ne itali makina vjen ne fund t. Kukës
E shitur
Audi A4 ne gjendje perfekte 4 goma te reja letrat e sapo prera 44; Gjendja motorrike dhe kamja esht ne gjendje perfekte makina esht e mirembajt. Cmimi i diskutushem Kukës
E shitur
makina esht ne gjendje shum te mir, e gatshme per cdo lloj prove, dokumetat te prera per 1 vit, makin e ardhur nga germani Kukës
E shitur
Makina esht ne super gjendje, dokumenta per nje vit, e gatshme per cdo lloj pro. Nuk ka nevoj per anje sherbi. goma 90%, sistem frenimi te ri komplet, Kukës
E shitur
Shitet Audi A4 2.0 benzin pa dogan kambio automatike 7 + R marshe viti 2005 i ardhur nga zvicra ne super gjendje motorike gjenerike si dhe ne kambio me klima funksionale euro 4 etj cmimi 3200. Kukës
E shitur
Audi A4 3.0TDI quattro; 3xs-line; pa dogan; vetura gjendet n prishtin km 215000km Kukës
E shitur
Audi A4 ne gjendje perfekte viti 2008 me letra per 1 vi. cmimi i diskutueshem Kukës
E shitur
Shitet audi A4 me letra kilometrat origjinal + 355 68 873 1005 Kukës
E shitur
Audi A4 1.9 t (. p 12/2001 i dal ne qarkullim 09/2002. Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i sapoardhur nga jas. Makina posedon: -Klimatronik -Xhama me rryme -Air bag Esp -Navigator t. Kukës
E shitur
pa dogan vetura gjendet ne kosov Kukës
E shitur
Shume e mirmbajtur Kukës
E shitur
Shitet audi a4 me dokumenta te prera deri ne tetor 2018 ne gjendje te mire, me te gjitha sherbimet e sapo bera !! Kukës
E shitur
shitet audi a4 disel Kukës
E shitur
Audi A4 2.0 viti 2005 me dogane te paguar Kukës
E shitur
Audi a4 1m8tfsi e sapo ardhur nga zvicrra; 049444272 viber; + 38649444272 Kukës
E shitur
shes audi a4 2.0 dizell viti prodhimit 2013 me; tabela zvicrrane vetura gjindet ne kosove-ferizaj me liberservisi km te garantuara Kukës
E shitur
Shitet Audi A4 1.9 TDI (I) te Kuqe Kamjo Atomatik; Makina Proqedon Goma M + S 80%/Drita Led Te Shkurta/Gja. Kilometrazh Pilot /ESP-ABS/Klim /Xhama me Buton /2 elsa + Pult/ Makina esh ne Gjendj. Kukës
E shitur