Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Kukës

Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicrra, me dogane dhe i sapo targu. Vetem shit. per me shume ne Kukës
6 000€
I diskutueshëm
Audi A4 ne gjendje perfekte viti 2008 me letra per 1 vi. cmimi i diskutueshem Kukës
E shitur
Shitet audi A4 me letra kilometrat origjinal + 355 68 873 1005 Kukës
E shitur
Audi A4 1.9 t (. p 12/2001 i dal ne qarkullim 09/2002. Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i sapoardhur nga jas. Makina posedon: -Klimatronik -Xhama me rryme -Air bag Esp -Navigator t. Kukës
E shitur
Audi A3 2.0 TDI; Viti prodhimit: 2005; Ndrruesi i shpejtsive: Automatik; Shpejtsit ne timon; Klima tronic, ESP, Abs, Airbag; Nxemje nkarrika; Drita te mjegulles, Tempomat; Sapo ardhur ng. Kukës
E shitur
pa dogan vetura gjendet ne kosov Kukës
E shitur
Ne shitje Audi A3 sport S Line 1.9 TDI, 110ps viti 2000, i ardhur nga Franca me tabela te huaja, 250.000 t kalume, muzik, alufellne e. ekstra, servisi rrypi dhemzore komplet te kryme!Pre. Kukës
E shitur
Shume e mirmbajtur Kukës
E shitur
Makina eshte negjendjete mir motorrike dhe gjenerike me liber servisi 1.9 me dogane te paguar me shum kontaktoni ne tel Kukës
E shitur
shitet biqiklet shimano origjinale e sapo ardhur nga gjerman. biqikleta eshte e re e bler ne qese jam personi i 2 qe e pordori ket biqiklet goma te reja dopjo disk ngjgre e veqant te gjith. Kukës
E shitur
Makina e ardhur nga jasht ne gjendje sh te mir diesel me siguracion taksa letra te rregullta deri ne dhjetor 2018 Kukës
E shitur
Shitet audi a4 me dokumenta te prera deri ne tetor 2018 ne gjendje te mire, me te gjitha sherbimet e sapo bera !! Kukës
E shitur
Shitet audija dizell 2.5 tdi viti 2002 i ardhur prej gjermanis gjenje shum te mir Viber + 38649492334 Kukës
E shitur
Shitet audi a6 e sapo ardhur nga zvicrra vetura gjindet ne kosov eshte ne gjendje prefekte te gjitha i ka te garantuara me liber servisit me ni fjal eshte prefekt nr kontaktues 0038344225553. Kukës
E shitur
shitet audi a4 disel Kukës
E shitur
Audi A4 2.0 viti 2005 me dogane te paguar Kukës
E shitur
Audi a4 1m8tfsi e sapo ardhur nga zvicrra; 049444272 viber; + 38649444272 Kukës
E shitur
shes audi a4 2.0 dizell viti prodhimit 2013 me; tabela zvicrrane vetura gjindet ne kosove-ferizaj me liberservisi km te garantuara Kukës
E shitur
Shes veturen e tipit Audi a8 4.2 quatro full opcion Karrigat me nxemje dhe me Klim perpara dhe mbrapa, facelift, shiber, senzora parkingu perpara mbrapa, kamer para mbrapa, senzor Distanc mu na. Kukës
E shitur
Pres bleres serioz Kukës
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera