Volkswagen Golf viti 1986, Gri, 1.9L, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet caddy max viti 08.12.2012; Motorr 1.6 TDI ME I TE KUQE; EURO 5 NDOTJA E MJEDISIT 0 (KATALIT ); KAMBJO DSG (8 G) XHAMA TE ZI ORGJINAL; GOMA TE SAPO VENDOSURA 100 %; SENSOR SHIU-SENSO. Krujë
Passat viti 2007 motorr 1.9 tdi manual 5 + R gomat 80% drita auto sensor shiu clima abs esp sedilje me ngrohje pilot automatik makina 2 celsa esht ne super gjendje e gatshme per prov te mekanik. Krujë
Shitet golf 5 camio automatike DSG motorr naft 1.9 TDI viti 2006 dogan e paguar makina ka 200mije kilometra esht shume e paster brenda dhe jasht makina ndodhet ne fush kruje Krujë
Golf 5 viti 2007 motorr 2.0 tdi marsha 6 + R 4 Motion 4X4 I sapo ardhur me dogan te paguar Clima - Abs - ESP - 10 Air Bag sedilje isofix te 4 xhamat elektrik xhama te zinj origjinal, gomat te 4 t. Krujë
Shes Goolf plus motorr 1.9 Tdi naft kamje manual 5 + 1 viti 2005 me klima pasyra elktrike xhama elktrik goma 80% te reja makina esht e sapo ardhur nga italia ne super gjendje shum e paster me doga. Krujë
450 000 Lekё
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113252
Modeli: Golf 
Viti: 1986 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet golfi 3pa dokumenta pa bateri 1.9 naft ne gjendje pune cmimi asht 450 lek

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.