Nissan X-Trail viti 2005, E zezë, 2.2L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Touran viti 2005, 1.9 naft, automat dsg, sedilje me ngrofje, clima me 2 zona, airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me ngrohje, 2 celsa, hapje mbyllje me buton tek celsi, 4. Krujë
Mercedes-Benz c220, automat, viti 2008, eleganc, sensor parkimi para mbrapa, navi te madh, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me palosje, pasqyrat me antiverbim, hapje mbyllje me buton te. Krujë
Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni, bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike m. Krujë
Audi A3 S-Line Fabrike, motorr 2.0 Diesel, Viti 2006, Kambio Automat Dsg, Ngjyra Lava grey metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, bagazhier 6 Cd, marshaF1, komanda n. Krujë
Shitet ford mondeo ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me shume pjese rezerve me kondicioner ne gjendje pu. Edhe rripi i fazes i saponderru. Dokumenta deri ne fund te vitit siguracioni. Krujë
3 500€
Telefoni:
0694870888
Shtuar: 18 tetor 2019, numri: 1493
Modeli: X-Trail 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Aparat transmisioni: I plotë 
Shite nissan x-trail viti 2005 motorr 2.2 manual 4x4 me dogane te rregullte e letrat deri ne shkurt 2020.makina esht ne gjendje te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike.cmim 3500 euro i diksutushem.nuk ndrrohet

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.