Mercedes-Benz C-class viti 1999, Gri, 293000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mercedez Benz model 210 me letra te paguara deri ne mars 2020.ne gjedje shum te mire dhe shum I paster 4 goma me disje re reja 100%shit. Jo ndrim cmimi i pa diskutushem Krujë
Shitet benz c klas motorr 200 naft blu eficency viti 2010 sensor para mrapa makina ka 230mije kilometra te certifikuara dekomenta te paguara deri ne qershor 2020 siguracion kasko goma te reja esh. Krujë
MERCEDEZ BENZ E 200; EVO -VITI I PRODHIMIT 2007 -MODEL AVANGARD -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC -SENSORE PARKIMI (Para & Mbrapa ) -NAVIGACION SYSTEM ( EKRAN I MADH ) -SEDILJE ME NGROHJ. Krujë
cdi evo I sapo ardhur me dogan te paguar viti 2005 makina esht ne gjendje shum te mire I ardhur nga Gjermania makina disponon clima digitale bizonale me navigator aux sensor shiu sensor dritas. Krujë
Mercedes-Benz c220, automat, viti 2008, eleganc, sensor parkimi para mbrapa, navi te madh, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me palosje, pasqyrat me antiverbim, hapje mbyllje me buton te. Krujë
2 300€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113797
Modeli: C-class 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 293000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Sapo i jan ber servise si vaj filtra baderi e re; Pasqyra me tharje klima; sapo i jan prer letrat; Look cdi; cmimi i diskutushem; cel ose wa;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.