Land Rover Range Rover Sport, viti 2008, E zezë, 3.6L, 201100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet reng rover sport 3.6 nafte me gjendje te mire dhe i mbajtur mire I paster si nga brenda dhe nga jasht, Makina disponon km origjinale 211mi, dy celsa, xhama te zi origjinale nga fabrika, navi t. Krujë
10 800€
Shtuar: 5 shkurt 2021, numri: 113921
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 201100 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.6 litra
Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte Viti 2008; Makina Posedon Keto Shumllojshmeri Opsionesh: Disqe 21 Inch Model I 2020 Te Sapo Vendosura; Sallon Lekure Ngjyre Qumeshti; Sistem Audio I Amplifikuar Me Subwoofer HARMAN KARDON; Klima Tronike; Sendilje Elektrike Me Memorje; Shumllojshmeri Komandash Ne Timon; 4 Goma Te Reja; Fenera Me Lupa; Larse Feneresh; Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult; Karikator Me 6 CD; Sensor Parkimi; Letra Te Paguara; Fenera Me Lupa Qe Kthehen Sipas Timonit; Mbajtese Dore; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto E Mbajtur Ne Gjendje Perfekte; Mund Ta Kontrolloni Ku Te Deshironi Makina Ndodhet Ne Elbasan.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.