Volkswagen Golf viti 2013, E zezë, 65000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golfi 3pa dokumenta pa bateri 1.9 naft ne gjendje pune cmimi asht 450 lek Krujë
Shitet caddy max viti 08.12.2012; Motorr 1.6 TDI ME I TE KUQE; EURO 5 NDOTJA E MJEDISIT 0 (KATALIT ); KAMBJO DSG (8 G) XHAMA TE ZI ORGJINAL; GOMA TE SAPO VENDOSURA 100 %; SENSOR SHIU-SENSO. Krujë
Passat viti 2007 motorr 1.9 tdi manual 5 + R gomat 80% drita auto sensor shiu clima abs esp sedilje me ngrohje pilot automatik makina 2 celsa esht ne super gjendje e gatshme per prov te mekanik. Krujë
Shitet golf 5 camio automatike DSG motorr naft 1.9 TDI viti 2006 dogan e paguar makina ka 200mije kilometra esht shume e paster brenda dhe jasht makina ndodhet ne fush kruje Krujë
Golf 5 viti 2007 motorr 2.0 tdi marsha 6 + R 4 Motion 4X4 I sapo ardhur me dogan te paguar Clima - Abs - ESP - 10 Air Bag sedilje isofix te 4 xhamat elektrik xhama te zinj origjinal, gomat te 4 t. Krujë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 65000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Volkswagen Golf; ; Viti: 2013; K. stand: 101, 000 km; Ngjyra: E zez; Prshkrimi i ngjyrs: Metalik; Ngjyra e Brendshme: E Zeze; Gearbox: Manual; Traction: Drive prpara wheel; Karburanti: Benzin; Fuqia: 122 HP; Vllimi i cilindrit: 1.4 l; Pesha: 1.215 kg; Emetimet e CO2: 144 g / km; Numri i vendeve: 5; Trupi: Kombi me 5 dyer; Numri i dyerve: 5; Numri i pronarve: 1; ; Makina sht n: FRANCE;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.