Opel Zafira viti 2002, Gri, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte Viti 2008; Makina Posedon Keto Shumllojshmeri Opsionesh: Disqe 21 Inch Model I 2020 Te Sapo Vendosura; Sallon Lekure Ngjyre Qumeshti; Sistem Audio I Amplifikua. Krujë
Shitet Bmw X5 3.0 Benzine 2009 Full Extra Tavane Panoramike Krujë
Sapo i jan ber servise si vaj filtra baderi e re; Pasqyra me tharje klima; sapo i jan prer letrat; Look cdi; cmimi i diskutushem; cel ose wa Krujë
Shitet mercedez Benz model 210 me letra te paguara deri ne mars 2020.ne gjedje shum te mire dhe shum I paster 4 goma me disje re reja 100%shit. Jo ndrim cmimi i pa diskutushem Krujë
Shitet golfi 3pa dokumenta pa bateri 1.9 naft ne gjendje pune cmimi asht 450 lek Krujë
E shitur
Modeli: Zafira 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; 6 + 1full optio;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.