Volkswagen Golf viti 2005, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golfi 3pa dokumenta pa bateri 1.9 naft ne gjendje pune cmimi asht 450 lek Krujë
Shitet caddy max viti 08.12.2012; Motorr 1.6 TDI ME I TE KUQE; EURO 5 NDOTJA E MJEDISIT 0 (KATALIT ); KAMBJO DSG (8 G) XHAMA TE ZI ORGJINAL; GOMA TE SAPO VENDOSURA 100 %; SENSOR SHIU-SENSO. Krujë
Passat viti 2007 motorr 1.9 tdi manual 5 + R gomat 80% drita auto sensor shiu clima abs esp sedilje me ngrohje pilot automatik makina 2 celsa esht ne super gjendje e gatshme per prov te mekanik. Krujë
Shitet golf 5 camio automatike DSG motorr naft 1.9 TDI viti 2006 dogan e paguar makina ka 200mije kilometra esht shume e paster brenda dhe jasht makina ndodhet ne fush kruje Krujë
Golf 5 viti 2007 motorr 2.0 tdi marsha 6 + R 4 Motion 4X4 I sapo ardhur me dogan te paguar Clima - Abs - ESP - 10 Air Bag sedilje isofix te 4 xhamat elektrik xhama te zinj origjinal, gomat te 4 t. Krujë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; shitet nderrohet golf mk5 komplet look GTI marmita me shfryrje valvul ne marmita kur nderron marshe letra nji vit dritat bixenon full led brenda makina esht shum e paster dhe ne gjendje shum te mire audio cd mp3 dvd etj disje alumini viti 2005 fundi sensor mbrapa tek targa origjinal; makina esht full shitet nderrohet me makine te se njejtes vler bmw mercedes audi toyota Mini cooper etj etj;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.