Ford Transit viti 1999, E bardhë, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford C-Max 2.0tdci viti 2008 kamjo manuale 6 + R kilometra 204 mije sensor shiu sensor dritash auto sensor para - mbrapa origjinal goma 80% te reja pilot automatik komando ne Timon Klima abs ai. Krujë
Ford fiesta e 2008 me 4 dyer, me 161000 kilometra, 2 airbag, xhama elektrik, pasqyre elektrike, abs, esp, kondicioner, komanda ne timon, bord kompjuteri, mbyllje qendrore me pult, xhame te zinj ng. Krujë
Shitet ford mondeo ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me shume pjese rezerve me kondicioner ne gjendje pu. Edhe rripi i fazes i saponderru. Dokumenta deri ne fund te vitit siguracioni. Krujë
E shitur
Modeli: Transit 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Eshte ne gjendje perfekte vende 8 + 1;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.