Citroen C3 viti 2003, Blu, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte Viti 2008; Makina Posedon Keto Shumllojshmeri Opsionesh: Disqe 21 Inch Model I 2020 Te Sapo Vendosura; Sallon Lekure Ngjyre Qumeshti; Sistem Audio I Amplifikua. Krujë
Shitet Bmw X5 3.0 Benzine 2009 Full Extra Tavane Panoramike Krujë
Sapo i jan ber servise si vaj filtra baderi e re; Pasqyra me tharje klima; sapo i jan prer letrat; Look cdi; cmimi i diskutushem; cel ose wa Krujë
Shitet mercedez Benz model 210 me letra te paguara deri ne mars 2020.ne gjedje shum te mire dhe shum I paster 4 goma me disje re reja 100%shit. Jo ndrim cmimi i pa diskutushem Krujë
Shitet golfi 3pa dokumenta pa bateri 1.9 naft ne gjendje pune cmimi asht 450 lek Krujë
E shitur
Modeli: C3 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; citroen c3 full opsion version 2003. shume ekonomike, 1.4 nafte, 4 litra ne 100 k. ne gjendje perfkte, goma te reja, dogane te paguar, gati per targ. e sapo ardhu. adresa: rruga nacionale tirane-fushe-kruje, prane mobileri albert. tel: 0692788713;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.