Audi A2 viti 2001, Gri, 13490km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet audi a3 s line 2.0 nafte viti i prodhimit 2004 look 2010 me sherbime te sapo bera dhe me letra te paguara per nje vit makina eshte ne gjendje shum te mire dhe shum e shpejte Krujë
Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni, bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike m. Krujë
Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni, bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike m. Krujë
Audi A3 S-Line Fabrike, motorr 2.0 Diesel, Viti 2006, Kambio Automat Dsg, Ngjyra Lava grey metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, bagazhier 6 Cd, marshaF1, komanda n. Krujë
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa. Krujë
E shitur
Modeli: A2 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 13490 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Audi A2 viti 2001 me dogane;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.