BMW X5 viti 2009, Blu, 3.0L, 197000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte Viti 2008; Makina Posedon Keto Shumllojshmeri Opsionesh: Disqe 21 Inch Model I 2020 Te Sapo Vendosura; Sallon Lekure Ngjyre Qumeshti; Sistem Audio I Amplifikua. Krujë
Sapo i jan ber servise si vaj filtra baderi e re; Pasqyra me tharje klima; sapo i jan prer letrat; Look cdi; cmimi i diskutushem; cel ose wa Krujë
Shitet mercedez Benz model 210 me letra te paguara deri ne mars 2020.ne gjedje shum te mire dhe shum I paster 4 goma me disje re reja 100%shit. Jo ndrim cmimi i pa diskutushem Krujë
Shitet golfi 3pa dokumenta pa bateri 1.9 naft ne gjendje pune cmimi asht 450 lek Krujë
Shitet caddy max viti 08.12.2012; Motorr 1.6 TDI ME I TE KUQE; EURO 5 NDOTJA E MJEDISIT 0 (KATALIT ); KAMBJO DSG (8 G) XHAMA TE ZI ORGJINAL; GOMA TE SAPO VENDOSURA 100 %; SENSOR SHIU-SENSO. Krujë
9 800€
Shtuar: 21 janar 2021, numri: 113859
Modeli: X5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 197000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Shitet Bmw X5 3.0 Benzine 2009 Full Extra Tavane Panoramike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.